předplatné

Kitl Syrob Višňový, Mátový

Kitl Syrob Višňový
 • Výborný hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, na 100 ml sirupu je použito 101 ml višňové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena, aby si zachoval co nejvíce vitamínů a minerálů. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů, ale i horkých nápojů.
 • Se sodovkou a ledem a ozdobením plátkem pomeranče z něho vytvoříte osvěžující domácí limonádu. Zalijte jej horkou vodou, dochuťte hřebíčkem a skořicí a získáte chutný horký nápoj. Višňový dezert vykouzlíte smícháním višňového Syrobu se zakysanou smetanou nebo s bílým jogurtem, dozdobte lístečkem máty. Kitl Syrob Mátový Připravujeme ho z čerstvých lístků BIO máty, které pak macerujeme ve studené vodě. Tím, že používáme BIO mátu, nedostanou se nežádoucí chemické látky z konvenčního zemědělství do hotového sirupu. Specifická chuť našeho Mátového Syrobu je způsobena používáním máty kadeřavé – známější pod názvem spearmint. Díky šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a je příjemný na chuť. www.kitl.cz

   

  S předplatným časopisu Domov získáváte:

  • 12 čísel za cenu 11, tedy za 540 Kč
  • časopis až do schránky ZDARMA
  • hodnotný dárek
  • Pokud jste držitelem věrnostních karet Sphere a Carte, máte další slevu 15 %, tedy za roční předplatné zaplatíte 458 Kč.

   U předplatného se slevou 15 % není poskytován dárek.
   Sphere card CARTE

   

  VOLEJTE ZDARMA 800 444 445

   

  ■ na objednávku

   

  ■ nahoru